Skočiť na hlavný obsah

Prihláška do vysokoškolského programu Kolégia Antona Neuwirtha

Milí študenti,

Kolégium Antona Neuwirtha nám poslalo túto pozvánku, ktorú radi zdieľame a dávame Vám ju do pozornosti.

Pozvánka

Študuješ na výške? Bodla by Ti po letnom semestri zmena? Ak chceš od svojho štúdia viac, ako len titul a uplatnenie na trhu práce, a túžiš namiesto memorovania intelektuálne aj charakterovo rásť, prihlás sa do 16. ročníka Kolégia Antona Neuwirtha.

 

Kolégium ponúka študijno-formačný program, ktorý Ti pomôže budovať nielen intelekt, ale aj charakter a zmysluplné vzťahy v komunite. Nevadí, že ešte veľmi nevieš, čo so životom. Kolégium môže byť presne tým miestom, kde nájdeš odpovede na svoje otázky.

 

Kolégium sú hlboké diskusie nad veľkými otázkami, ktoré si kladie každý človek. Kolégium je komunita výnimočných mladých ľudí, o ktorú sa môžeš kedykoľvek oprieť. Kolégium je klasické vzdelávanie s originálnymi textami veľkých autorov. Kolégium sú stretnutia so zaujímavými osobnosťami z rôznych oblastí spoločenského života. Buď súčasťou tohto príbehu!

 

Všetky potrebné informácie o programe, pilieroch klasického vzdelávania, ubytovaní či školnom nájdeš na našej webovej stránke. Prihlášku do vysokoškolského programu si môžeš poslať do 14. apríla 2024.

 

Tešíme sa na Teba!