Katedra anglického jazyka a literatúry
Katedra biológie
Katedra chémie
Katedra matematiky a informatiky
Katedra nemeckého jazyka a literatúry
Katedra pedagogických štúdií
Katedra pedagogiky výtvarného umenia
Katedra slovenského jazyka a literatúry
Katedra školskej pedagogiky

Stránka sa číta, prosím čakajte…

Dátum: 28. 2. 2018, minulý rok

 
Upozornenie: Platnosť tohto článku sa skončila!

Tento článok je v súčasnosti archivovaný na našich stránkach, ale jeho obsah nie je záväzný a môže obsahovať zastarané, mylné alebo neplatné informácie…
 
 

Ponuka Vyšehradských štipendií

Radi by sme Vás informovali o ponuke Vyšehradských štipendií (Visegrad Scholarship Program – VSP) pre magisterské, doktorandské a iné postgraduálne štúdium (študijný alebo výskumný projekt po magisterskom štúdiu) na rok 2018/2019.

Štipendiá sú vo výške 2 300 €/semester + 1 500 €/semester pre hosťujúcu organizáciu. Dátum uzávierky na poslanie prihlášky je 15. 3. 2018.

VSP je určený pre občanov štátov V4 (Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Slovenská republika) na štúdium/výskum v dĺžke jeden až štyri semestre v inom štáte V4, v štátoch západného Balkánu (Albánsko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, Macedónsko, Srbsko, Kosova) alebo v štátoch Východného partnerstva EÚ (Bielorusko, Gruzínsko, Moldavsko, Ukrajina, Arménsko, Azerbajdžan).

Všetky potrebné informácie o VSP môžete nájsť na našej webovej stránke https://www.​visegradfund.​org/​news/​2018­‑2019­‑visegrad­‑scholarships/​ otvárané v novom okne
(obvykle ide o externý odkaz).

 
obrázok 
obrázok